Graphic.jpg 
 

ENERGY BAR 60g

Ovsené vločky A+++ kvality, výťažky z hrachového proteínu, poliate naozajstnou mliečnou čokoládou, alebo jogurtovou polevou. Teraz už stačí len pribaliť do batohu a vyraziť v ústrety dobrodružstvom.

Výrobca: Nutrend
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom 0 ks
1.29 bez DPH
1.55 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

ENERGY BAR

 

Ovsené vločky A+++ kvality, výťažky z hrachového proteínu, poliate naozajstnou mliečnou čokoládou, alebo jogurtovou polevou. Teraz už stačí len pribaliť do batohu a vyraziť v ústrety dobrodružstvom.

 • Zdroj vlákniny
 • Cereálie
 • Vegetarián
 • PalatinoseTM
 • Zmes prírodných tokoferolov
 • Na doplnenie energie
 • S pravou čokoládou alebo s jogurtovou polevou
 • slúži na doplnenie energie pred a v priebehu dlhodobej aktivity.
   
  Upozornenie: Cereálna tyčinka. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Chráňte pred teplom, mrazom a vlhkosťou.
  PalatinoseTM
  Pochádza z prírodnej cukrovej repy. Tento inteligentný sacharid, inak nazývaný aj ako izomaltulóza, má v porovnaní so sacharózou stabilnejšiu molekulárnu väzbu, čo zaisťuje vyvážené, trvalé zásobovanie energie, a tak vydržíte byť aktívny po dlhšiu dobu. PalatinoseTM si vďaka svojmu nízko glykemickému profilu našla obľubu nielen medzi športovcami.
  Hrachový proteín
  Jedná sa o rastlinnú bielkovinu extrahovanú zo zrelých semien hrachu. Ukázalo sa, že hrachový proteín prirodzene obsahuje veľké množstvo esenciálnych aminokyselín, a to aj tých s rozvetveným reťazcom (BCAA). Tento rastlinný proteín hľadajú hlavne vegetariáni a vegáni, pre ktorých býva často ťažké dodržať dostatočný príjem bielkovín v ich jedálničku.
  Čokoláda
  Kakao prirodzene obsahuje celý rad užitočných vitamínov a minerálnych látok ako napríklad vitamín E, horčík, vápnik alebo železo. Jeho súčasťou sú aj prírodné flavonoidy, ktoré sú známe pre svoje blahodárne účinky na organizmus. Samozrejme platí, že horká čokoláda je svojim zložením všeobecne lepšia. Je tiež známe, že po sladkom jedle sa u mnohých ľudí vylučuje „hormón šťastia“ serotonín.
  Tokoferoly
  Tokoferol, bežnejšie označovaný ako vitamín E, je jedným z najdôležitejších antioxidantov, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Antioxidačná činnosť chráni bunkové membrány pred poškodením voľnými radikálmi. Vitamín E patrí do skupiny vitamínov, ktoré sú rozpustné v tukoch a prirodzeným zdrojom sú pšeničné klíčky, oriešky, sója, mlieko alebo rastlinné oleje
  Ovsené vločky
  Predstavujú perfektný zdroj energie a živín. Ovsené vločky obsahujú komplexné sacharidy, vďaka ktorým sa energia uvoľňuje postupne, a tak vám vydrží dlhšiu dobu. Oproti ostatným obilninám prirodzene obsahujú väčší podiel vitamínov, minerálnych látok a veľké množstvo vlákniny. Najdôležitejším typom vlákniny v ovsených vločkách sú beta-glukány, ktoré znižujú hladinu cholesterolu v krvi (pri príjme aspoň 3 g denne).
   
  Cereálna tyčinka Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Chráňte pred teplom, mrazom a vlhkosťou.