Graphic.jpg 
 

BEWIT® SPORT POWER, 200 ML

- 10%
Výrobca: Bewit
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na sklade
27.38 bez DPH
32.85 ks
Pôvodná cena 36.50, Zľava 10 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 

 

         OLEJ PRE PODPORU ENERGIE  OD SPOLOČNOSTI BEWIT

    BEWIT® SPORT POWER

 

 • je skvelým spoločníkom pre všetkých, ktorí sa snažia o kvalitné výkony a udržanie formy. 
 • Sport power obsahuje spektrum bioaktívnych látok, ktoré pripravia  telo na námahu a povzbudí myseľ športovcov k lepším výkonom.
 • Nechajte sa napojiť na životnú silu 100% prírodných esenciálnych olejov ukryté v BEWIT PO-W-ER.   

  Nahodiť pred poctivým výkonom telo a myseľ do správneho prevádzkového modu a dodať mu poriadnu dávku energie. Tieto žiadané atribúty sa snúbi v oleji presadzovania energie Šport power obsahujúce spektrum bioaktívnych látok, ktoré pripraví telo na námahu a povzbudí myseľ športovcov k lepším výkonom. Nechajte sa napojiť na životnú silu 100% prírodných esenciálnych olejov ukryté v BEWIT PO-W-ER, ktorá vo vás povzbudí istotu, koncentráciu a odolnosť. Šport power je tak skvelým spoločníkom pre všetkých, ktorí sa snažia o kvalitné výkony a udržanie formy.

  doporučená aplikácia: 

  Naneste primerané množstvo do dlaní a ohrejte na telesnú teplotou pre uvoľnenie všetkých účinných látok. Aplikujte na pokožku tela masážnymi pohybmi.

  zloženie

  BIO slnečnicový olej, BIO bodliakový olej, BIO konopný olej, BIO marhuľový olej, BIO olej z čiernej rasce, BEWIT PO-W-ER esenciálne zmes, BIO čerešňový olej, BIO olivový olej, BIO mandľový olej, BIO olej z vlašských orechov, BIO avokádový olej, BIO perilový olej, BIO arganový olej, BIO šípkový olej, BIO mrkvový olej, BIO kaktusový olej (olej z opuncie), GEMMA COMPLEX - (BIO púčiky gaštana siateho, BIO púčiky Buku lesného, ​​BIO púčiky Čerešne všeobecné, BIO púčiky Višne všeobecné, BIO púčiky Orecha vlašského, BIO púčiky Jablone domáci, BIO púčiky Lipy srdcovité, BIO kvety a listy hlohu obyčajného, ​​BIO Slnečnicový olej, BIO Levanduľa esenciálny olej), Benzoin esenciálny olej